Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

pabianice PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia pabianice

Na terenie Pabianic i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Pabianice to miasto położone w centralnej części Polski, w województwie łódzkim. Miasto liczy sobie ponad 65 tysięcy mieszkańców. Pabianice powstały mniej więcej na przełomie X i XI wieku jako nieduża śródleśna osada nad rzeczką Dobrzynką. Pabianice stały się własnością kościelną kapituły krakowskiej. Czasy stagnacji rozwoju, jaką przechodziły Pabianice, minął wraz z przyłączeniem miasta do Królestwa Polskiego, które stanowiły część Imperium Rosyjskiego. Władze przeznaczyły okolicę pod rozbudowę przemysłu włókienniczego i sukienniczego. Sprzyjała temu obfitość lasów, wód i gruntów rządowych. Powstający przemysł ściągnął do Pabianic nowych osadników, mieszkańców okolicznych wiosek i miasteczek.
Obecnie to miasto, które stawia na rozwój i rozbudowę. Pabianice posiadają duży potencjał, który jest dobrze wykorzystywany przez władze miasta. W Pabianiacach znajduje się wiele wyjątkowych zabytków, jak na przykład Renesansowy kościół św. Mateusza, Domy tkaczy czy Kościół ewangelicki św. Piotra i św. Pawła.
 
W Pabianicach istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!